Вести

Успеси на пољу музике

Јована Грбушић, ученица одељења IV3, похађа трећи разред ОМШ ,,Јосиф Маринковић“. Јована свира клавир у класи Јелене Марковић Симоновић. На 8. Отвореном школском такмичењу младих пијаниста у Крагујевцу освојила је прву награду. Поред тога, освојила је прву награду на 10. Отвореном такмичењу ученика музичких школа  Србије ,,Бинички“, као и трећу награду на Међународном такмичењу ,,Даворин Јенко“. Освојила је и похвалу на Републичком такмичењу ученика музичких школа (клавир). Јована је допринела и успеху свог одељења IV3 на Градском такмичењу ,,Најраспеваније одељење“ као инструментална пратња. Честитамо јој на музичким успесима и желимо да се и даље усавршава на овом пољу!