АктуелностиВести

Будимо безбедни у саобраћају

Ученици првог, другог и трећег разреда наше школе су 19. 9. 2019. године у школском дворишту утврдили и применили знања о правилима понашања у саобраћају. На саобраћајном полигону су активно вежбали понашање у саобраћају. Удружење „Саобраћајни активизам“ је спровело едукацију ученика у сарадњи са Градском општином Звездара и Агенцијом за безбедност саобраћаја. Ученици су на крају занимљиве обуке добили информаторе у облику импровизованих возачких дозвола, као и игру меморије.