Градско такмичење из математике

У суботу, 7. марта 2020. године одржано је Градско такмичење из математике у Основној школи „Ћирило и Методије“. Нашу школу су представљала четири ученика. Највише успеха имао је Вук Петровић, ученик одељења V/3, наставник Драгана Коризма, који је освојио треће место. Похвале на овом такмичењу су освојили Даница Милутиновић ученица одељења IV/1, наставник Славка Чичковић и Лазар Стојиљковић, ученик одељења VIII/2, наставник Светлана Кузмановић.
Честитамо свим ученицима и желимо још много успеха на даљим такмичењима!



