Јованин рад у Музеју примењене уметности

Ликовни рад наше Јоване Грбушић, ученице одељења II/3, изложен је на Дечјем октобарском салону у Музеју примењене уметности. Рад је послала на конкурс Александра Грбовић, педагог Атељеа за примењену уметност у Дечјем културном центру. Јована је свој ликовни рад креирала као члан Атељеа. Име наше ученице Јоване Грбушић је пронашло своје место у вредној  публикацији под називом „Чувајмо природу “.

Чувајмо природу, па ће и она сачувати нас је слоган  под којим је одржан 54. Дечји октобарски салон Музеја примењене уметности током месеца октобра 2019. године. Избором ове теме настојало се да се снажно укаже на чињеницу да је угрожена природа, на човеков немар у односу на њу и на све опасности које прете животу на Земљи.

Јовани Грбушић желимо пуно успеха у даљем ликовном стваралаштву.