Срећна Нова година

Никола Тесла је рекао да би Нову годину требало назвати „Великa надa“. Заиста, пред Нову годину нам се пружа прилика да научимо да једни друге дарујемо подршком, добротом и лепим жељама.
Ето прилике да се сетимo правила: „Да ја не повредим тебе и да ти не повредиш мене.“ Или сетимо се старе народне мудрости: „Ко доброту сеје, љубав жање.“ У вези са тим како да научимо да делимо и поклањамо доброту, ученици одељења II-3 су у току децембра играли игру „Изненади пажњом“. Једни другима су припремили честитке, лепе поруке и поклоне које су сами креирали. Пред Нову годину су откривали од кога су примили поруке доброте.
У чудесном свету технологије будимо обазриви да не заборавимо на важна животна правила:
„Ако ми не можеш помоћи, немој ми одмоћи“ ;
„Дрво се на дрво ослања, а човек на човека“ ;
„Не чини другима оно што не желиш себи“.
Срећна Нова година!








